banner

Якщо у вашому будинку два ліфти, але працює тільки один, або у вас на поверсі дві кнопки виклику - по одній на кожен ліфт, то у вас проблема у "мозку" ліфта - системі керування. У звичайному випадку, ці два ліфта повинні їздити від однієї кнопки, що дуже економить час та електроенергію.

На щастя, не всі системи управління однакові. Є менш і більш надійні, є складні і прості, “глючні” і не дуже. На жаль, часто надійністю жертвують на користь ціни, а мучитися потім власнику ліфта і мешканцям.

До нас часто звертаються різні ОСББ з проханням допомогти відновити нормальну роботу ліфта, коли механіки розводять руками і кажуть, що треба міняти станцію управління. І правильно роблять – так як наші пристрої управління і блоки логіки зарекомендували себе, як одні з найбільш надійних і безглючних рішень для управління ліфтами. Також ми завжди готові проконсультувати при виборі, установці і монтажу нашого обладнання.

Часто причиною прийняття рішення про заміну станції управління або блоку логіки є незадовільна робота в “спарці” – тобто коли у під’їзді встановлено 2 ліфти, вони повинні працювати спільно в парному режимі, значно заощаджуючи мешканцям час очікування ліфта на поверховому майданчику та витрати на електроенергію. Тобто в ідеальному випадку пасажир натискає на одну кнопку виклику на своєму поверсі і цей виклик обслуговується найближчим ліфтом з урахуванням інших викликів, напрямку руху і декількох інших факторів. Гарний алгоритм парної роботи досить складний і тому в багатьох системах управління він працював незадовільно, внаслідок чого механіки переводили спарені ліфти у режим одиночного управління, додаючи другу кнопку виклику на кожному поверсі. Тобто, кожен зі спарених ліфтів тепер працює відокремлено. Самі розумієте, ні про яку економію електроенергії, комфорт та швидке обслуговування мова більше не йде.

Але є і краще рішення. Якщо вашим ліфтом управляє пристрій серії УПЛ, то можна легко додати алгоритм парної роботи, замінивши блоки логіки на пару наших мікропроцесорних блоків логіки УПЛ-17 БЛМ. Поєднавши їх між собою кабелем парної роботи RS-232 і запрограмувавши програмовані параметри, ви отримаєте повністю робочий алгоритм парної роботи і ваші мешканці зможуть насолодитися комфортом швидкого виклику ліфта на поверх.

І в якості додаткового бонусу мешканці вашого будинку отримають можливість виклику вантажного ліфта при необхідності (наприклад якщо треба транспортувати дитячу або інвалідну коляску)