banner

Історія

Підприємство засноване в квітні 1978 р. Міністерством промисловості засобів зв’язку СРСР як Вишгородське спеціальне конструкторсько -технологічне бюро (ВСКТБ).

Рішенням Міністерства машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України в січні 1995 р. ВСКТБ перетворено у Відкрите акціонерне товариство “РОДОС” (ВАТ “РОДОС”) відповідно до Указу Президента України “Про корпоратизацію державних підприємств” від 15 червня 1993 р, що є днем народження підприємства.

Відповідно до Закону України “Про акціонерні товариства” від 17 вересня 2008 р. №514-VI, Відкрите акціонерне товариство “РОДОС” з 14 грудня 2011 р. перейменовано в Приватне акціонерне товариство “РОДОС” (ПрАТ “РОДОС”).

image

Діяльність та цінності підприємства

Основні види нашої діяльності є:

  • розробка ліфтового обладнання
    Ми є розробниками власної продукції. Все наше обладнання розробляється і сертифікується з урахуванням жорстких українських реалій.
  • виробництво ліфтового обладнання
    Вся продукція виробляється в Україні з високоякісних імпортних електронних компонентів.
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування нашого обладнання

Ми надаємо замовникам повний спектр електронного обладнання необхідного для успішної модернізації ліфта згідно з вимогами ПББЕЛ і стантартів, включаючи супровідну документацію.

image