banner

Артем

Админ сайта
грудень 23 2020

Модернізація станції УПЛ-ХХ ХХМ – диспетчеризація через RS232

Відтепер можливо отримувати необхідну інформацію з наших станції у диспетчерському пункті.

ПрАТ “Родос” раде повідомити, що ми завершили роботи щодо модернізації програмного забезпечення станцій керування ліфтами УПЛ-ХХ.ХХМ та блоків логіки УПЛ-ХХ.БЛМ з додавання функції, яка надає можливість отримання детальної інформації щодо стану ліфта через існуючий послідовний інтерфейс RS232 на контроллері.

Ця доробка дозволяє передавати у диспетчерський пункт наступну інформацію:

  • код аварії/несправності ліфта,
  • поточний режим роботи ліфта,
  • поточне положення кабіни ліфта,
  • поточний стан ліфта (рухається, відкриває двері, стоїть з закритими дверима та інше),
  • напрямок руху кабіни,
  • стан всіх ланцюгів безпеки та кнопки СТОП в кабіні,
  • стан всіх вимикачів (відкритих та закритих дверей кабіни, завантаження підлоги ліфта, датчиків корекції, шахти, пожежної безпеки та інших),
  • стан всіх вихідних сигналів (керування контакторами головного приводу та приводу двері, тормозом, освітленням кабіни),
  • стан кнопок виклику та наказів,
  • тобто фактично усі сигнали, які поступають або виходять зі станції керування ліфтом.

Вказана інформація передається в послідовному вигляді через інтерфейс RS232 на швидкості 2400 бод та оновлюється частіше, ніж 10 разів за секунду, що дозволяє спостерігати роботу ліфта в реальному часі з диспетчерського пункту.

Наразі всі сучасні систем диспетчеризації підтримують послідовні інтерфейси для зв’язку зі станцією керування ліфтом, тому з боку обладнання систем диспетчеризації потрібні тільки мінімальні зміни в їхньому програмному забезпеченні. ПрАТ Родос успішно провело випробування оновленого програмного забезпечення разом з обладнанням ОДС “Промінь” та планує це зробити також з системами ОДС інших виробників (СЕА та інші). Нами також узгоджена схема підключення ОДС “Промінь” до УПЛ-ХХ ХХМ з використанням послідовного інтерфейсу.

ПрАТ “Родос” вже зараз готове поставляти станції керування УПЛ-ХХ.ХХМ та блоки логіки з оновленим програмним забезпеченням та послідовним інтерфейсом. Також послідовний інтерфейс може бути доданий у вже існуючі станції та блоки логіки, після невеликої доробки плати контролеру ліфта. Ми готові виконати ці доробки за Вашим замовленням.

Ми також готові надати необхідну технічну інформацію щодо протоколу за запитом, відповісти на всі Ваші запитання, та можемо продемонструвати нову можливість на реальному обладнані в нашому офісі. Будемо раді почути Вашу реакцію та реакцію ваших споживачів. Будь ласка, надайте нам інформацію для зв’язку з виробниками систем диспетчеризації, які ви використовуєте, щоб ми узгодили та протестували нову функцію з ними.

Вітаємо з наступаючими святами – з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам успішного 2021-го року та плідної співпраці.